Spółka Hörmann – bramy garażoweFirma Hörmann od lat pasjonuje się dyscypliną Hörmann oraz bywa największym producentem bram, a także napędów. Marka Hörmann jest firmą rodzinną funkcjonującą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek najdoskonalszych rozwiązań a także najdoskonalszej gatunkowości artykułów.

Grupa Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwartą generację wnuków jak również prawnuków twórcy firmy, Augusta Hörmann.

Partnerami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Główna centrala marki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza wydziałami centrali, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka posiada cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całokształcie firma angażuje w nich ponad stu wysoce wyuczonych pracowników. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego obwodu. Zapewnia ona ekspresowy a także fachowy serwis oraz poświadcza dogodną, umiejętną obsługę kontrahenta.